У США прокоментували рішення продовжити оборону Бахмута

Шеф Пентагона Ллойд Остін сьогодні після засідання групи підтримки України в форматі Рамштайн дав своє бачення ситуації по Бахмуту.

Він відзначив героїзм ЗСУ, які вже сім місяців утримують це невеличке місто від навали російських окупантів. При цьому, що стосується рішення продовжувати оборону, то він його підтримує, як і будь-яке рішення, що ухвалює президент Зеленський з огляду на поточну ситуацію.

Також Остін запевнив у підтримці України незалежно від того, яке рішення вона ухвалить щодо оборони міста.

Очільник Пентагону насамперед наголосив на доблесті та наполегливості українських солдатів, які «здійснили в Бахмуті дивовижні речі в Бахмуті»

«Що стосується значення Бахмута, я б вказав на той факт, що саме президент Зеленський вирішує, що є важливим і що і потребує передислокації. Якщо він вирішить у певний момент часу передислокувати сили (з Бахмута), це, ймовірно, означатиме, що він робить це для збереження переваги», – прокоментував Остін.

«Але незалежно від того, чи залишаються там (українські сили), чи ні, і як довго вони там залишаються – це рішення президента Зеленського і нічиє інше. І знову ж таки, наша мета – переконатися, що ми підтримуємо його, яким би не було рішення на полі бою», – підкреслив він.

Нагадаємо також, що сьогодні командувач Сухопутних військ Олександр Сирський, який займається обороною Бахмута, відмітив, що ворог продовжує спроби оточити місто, але успіху немає.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Мировой рекорд скорости для тракторов

14.09.2015 - 14:24
Финский гонщик установил мировой рекорд скорости для тракторов — 130 км/ч по заснеженной трассе используя шипованную резину. ...

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью ...

Обладательница самых роскошных ягодиц в мире станцевала самбу: видео

25.01.2017
Обладательница самых роскошных ягодиц бразилианка ...

В Харькове мажор устроил стрельбу с балкона: видео

26.10.2017
За демонстрацию стрельбы из оружия ...