У США проголосують за гроші Ізраїлю без України

Дуже погані новини надходять з Вашингтона, де трампісти блокують допомогу Україні суто в політичних цілях.

Палата представників Конгресу США наступного тижня проголосує за законопроєкт про допомогу Ізраїлю у розмірі 17,6 млрд доларів. Про це сказав спікер палати Майк Джонсон, повідомило агентство Bloomberg у субту, 3 лютого.

За його словами, такий крок необхідний для якнайшвидшого отримання допомоги Ізраїлю у його боротьбі з бойовиками ХАМАС у секторі Гази. На думку Джонсона, зараз немає часу розглядати пакет, який поєднує допомогу Україні та Ізраїлю з положеннями безпеки на кордоні США і Мексики.

«Цю пропозицію незабаром оприлюднить Сенат після тривалих переговорів», – запевнив Джонсон.

Вказано, що законопроєкт передбачає кошти на ізраїльські системи протиракетної оборони Залізний купол та Залізний промінь, військові операції США на Близькому Сході та посилений захист американського персоналу у посольствах. При цьому він не буде компенсаційних скорочень витрат, на відміну від законопроєкту про допомогу Ізраїлю на 14 млрд доларів, ухваленого Палатою представників через заперечення Демократичної партії.

«Ізраїльський законопроект, оприлюднений у суботу, є останньою ознакою того, що республіканці в Палаті представників готові відкласти дії щодо допомоги Україні на невизначений термін через суперечки щодо міграційної політики США. Допомога Ізраїлю набагато популярніша в Палаті партій, ніж допомога Україні», – пише агентство.

Нагадаємо, 1 лютого у Сенаті США анонсували голосування за допомогу Україні. Про це заявив лідер демократичної більшості Чак Шумер. Планувалось, що це голосування відбудеться до 7 лютого.

Як відомо, ще 27 грудня США оголосили про надання Україні останнього пакета військової допомоги на 250 млн доларів. А законопроєкт, який включає в себе 61 млрд доларів для України, поки заблокований у Конгресі США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Певица Джамала сегодня вышла замуж: фото, видео

26.04.2017 - 13:41
Обрядом Никах соединила свое сердце победительница «Евровидения 2016» Джамала со своим избранником Сеит-Бекира Сулеймановым. Сегодня певица вышла замуж. Церемония бракосочетания состоялась 26 апреля в Киеве, в Исламском культурном центре. Как ...

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018
Когда ты звезда, твое имя ...