У соцмережі Bluesky за добу зареєструвалися мільйон користувачів

Після того, як соцмережа Bluesky дозволила реєструватись усім користувачам, у ній зареєструвалося ще мільйон людей. Про це Bluesky повідомила у соцмережі X (Twitter).

«Вітаємо понад 1 мільйон нових користувачів, які приєдналися до Bluesky з моменту відкриття доступу вчора», — йдеться в повідомленні.

Bluesky уже  налічує понад 4,3 мільйона користувачів.

Нагадаємо, після закритого тестування, яке тривало рік, соцмережа Bluesky дозволила реєструватися всім, а до того соцмережа допускала нових користувачів лише за допомогою коду-запрошення.

Соцмережу вважають одним з найперспективніших конкурентів платформи X Ілона Маска.

Нагадаємо, влітку 2023 року компанія Meta запустила Instagram Threads (перекладається як «нитки»), який теж мав стати конкурентом Twitter. Застосунок з початку липня доступний в  Google Play та App Store.

Threads є новою програмою, над якою працювала команда Instagram, для обміну текстовими повідомленнями. Сам інтерфейс чимось нагадує Twitter. У Threads користувачі можуть авторизуватись через  свій обліковий запис Instagram, і робити публікації до 500 символів, при цьому використовуючи посилання, фотографії та відео тривалістю до 5 хвилин.

Загалом Threads досить подібний до Twitter, оскільки користувачі також можуть писати як окремі пости, так і створювати ряд обʼєднаних однією темою повідомлень. 

Крім того, у Threads можна налаштувати приватність власних публікацій, щоб відповідати на них могли тільки люди, за якими ви стежите, згадані профілі чи будь-який користувач.  


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В крупном городе Египта прогремели два взрыва – количество жертв увеличивается: фото, видео

09.04.2017 - 13:05
В десятом по величине египетском городе Танта, расположенном в дельте Нила, утром 9 апреля произошло два взрыва. В результате первого погибли минимум 25 прихожан коптской церкви «Мар Гиргис», а от ...

В Киеве открыли кафе, в котором клиентов обслуживает полуголая официантка: видео

15.08.2018
Сексуально-образовательную тематику приоритетом избрали в ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...