У Словаччині почали блокувати вантажівки з України

Словацькі перевізники почали блокування руху вантажівок через пункт пропуску Вишнє-Нємецке, суміжний українському пункту пропуску Ужгород. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України у п’ятницю, 1 грудня.

Вказано, що акцію, проводять представники Спілки перевізників Словаччини. Її терміни наразі не відомі.

«Перевезення гуманітарної допомоги та іншої важливої допомоги, живих тварин, пального та охолоджених вантажів не блокуватимуть. Інші вантажі на виїзд зі Словаччини будуть пропускати в обмеженій кількості, по чотири вантажівки за годину. На в’їзд у Словаччину рух блокуватися не буде. Також не обмежуватиметься рух легкового автотранспорту та автобусів», – йдеться у повідомленні.

Речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко заявив, що наразі на території Словаччини в бік України в черзі перебуває близько 900 вантажівок.

Причини блокади такі самі, як і в поляків — хочуть обмежити український бізнес перевезень. Щоб самим заробляти більше. Це абсолютно незаконно з точки зору правил ЄС.

Раніше у листопаді у Словаччині вже блокували пункт пропуску Вишнє Нємецке. Тоді в чергу перебували близько 300 вантажівок. 22 листопада перевізники розблокували пункт пропуску з Україною.

Згодом виявилось, що ця акція була не зовсім офіційною, а блокували кордон два словака, які перекрили дорогу бусом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские партизаны провели успешную акцию в тылу врага: видео

22.10.2017 - 23:42
В Луганске минировали пилон Славы, в Должанске сбросили флаг ЛНР В вечерней сводке за первые 18 часов 22 октября спикер АТО Анатолий Стельмах со стороны ЛНР зафиксировал обстрел украинских позиций ...

В США из-за сильных морозов поджигают рельсы: видео

31.01.2019
Железнодорожные рабочие в Чикаго из-за ...

Появилось видео уничтожения в Сирии ЧВК Вагнера

14.02.2018
Уже неделю информпространство бурлит новостью ...