У «Сільпо» почали брати чайові

Група компаній Fozzy Group запустила проєкт із чайовими для працівників «Сільпо». Наразі проєкт масштабували у 95 магазинах.

Про це пише NV Бізнес із посиланням на пресслужбу Fozzy Group.

Зазначається, що проєкт отримав схвальні відгуки від гостей. «Проєкт з чайовими ми почали у трьох київських магазинах «Сільпо». Відразу отримали позитивні відгуки від гостей. Зараз проєкт масштабували на 95 магазинів, а до кінця літа плануємо розгорнути на всю мережу», — розповіли у пресслужбі.

За словами Fozzy Group, 47% вже працівників хоча б один раз отримували чайові від гостей. Найбільші суми, які отримували працівники «Сільпо» — 1400 грн за місяць, та 1000 грн за один раз.

«Подібний проєкт з чайовими для кур’єрів ми запустили ще у грудні 2023 року в мобільному застосунку «Сільпо». Лише за травень гості віддячили нашим кур’єрам чайовими 17745 разів.

Загалом кількість замовлень «з чаєм» від гостя щомісяця зростає і зараз сягає 7% замовлень на місяць. Середні чайові для кур’єра становлять 46 гривень, а найбільші чайові за один раз були 1200 грн», — додали в компанії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бойко дважды врезал Ляшко по лицу «за Москву»: видео

14.11.2016 - 12:37
Выпад  Олега Ляшко на тему поездок оппоблоковцев Юрия Бойко и Сергея Левочкина в Москву привели к драке в стенах Верховной Рады. Досталось главному радикалу. Поскольку СБУ не заинтересовалось визитами депутатов ...

Девушка чудом увернулась от оторвавшегося у фуры колеса (видео)

09.12.2015
Только провидение и бдительность самой ...