У Швейцарії хочуть референдум проти Євробачення-2025

Федеральний демократичний союз (UDF) оскаржує фінансування, виділене на організацію пісенного конкурсу Євробачення-2025. Про це повідомляє RTS.

Противники планують поставити питання проведення Євробачення-2025 на референдум.

Основними причинами для цього стали збільшення кількості антисемітських інцидентів та сатаністських і окультних виступів. Вони навели приклад виступу представниці Ірландії Bambie Thug та демонстрації проти участі Ізраїлю.

Згідно з UDF, існує високий ризик безпеки, коли Євробачення відбудеться у Швейцарії наступного травня. Партія оголосила, що хоче координувати збір підписів проти виділення коштів на організацію конкурсу зацікавленими містами, такими як Цюріх, Женева, Базель та Берн/Бьєль.

«Останнім часом почастішали антисемітські інциденти. Протести проти ізраїльської співачки в цьому році викликають занепокоєння щодо проведення Євробачення в Швейцарії, яке може становити значну загрозу безпеці країни, також не забуваємо, що зростає кількість заявок, які оспівують сатанізм і окультизм, як приклад — Bambie Thug», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 12 травня у шведському місті Мальме завершився фінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2024. Від України виступив дует співачок Аlyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa & Maria. Наші дівчата посіли п’яте місце за підсумками голосування журі, але в загальному підсумки, завдяки підтримці глядачів зі всього світу, виборили призове третє місце!

Переможцем прогнозовано став Nemo зі Швейцарії. Він позиціонує себе як небінарна особа, і тому просить звертатись до нього з використанням займенника «вони». Тривалий час виконавець зі своєю композицією The Code був фаворитом букмекерів. І це справедливо — дуже класний вокал і добротна пісня.

Nemo отримав набагато більше за всіх від журі. Глядачі ж на перше місце поставили Хорватію. Але в сумі вона виявилася другою.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Клаудио Браво в полуфинале Кубка Конфедераций в серии пенальти отбил все удары: видео

29.06.2017 - 01:04
На проходящем в России Кубке Конфедераций по футболу состоялись полуфинальные поединки. В одном из них маленькое чудо совершил голкипер сборной Чили, подаривший своей команде победу в серии послематчевых пенальти в ...

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016
До Дня десантника вінницькі військові  ...