У Севастополі від вибухів постраждали будинки «уряду» і Москви

Минулої ночі і вже ранком в окупованому Севастополі гуляла «мегабавовна». Перший потужний вибух городяни почули приблизно о 4:30, другий – через п’ятнадцять хвилин. Але це був тільки початок.

Хронологію подій виклав Телеграм-канал «Кримський вітер». Ще перед стартовими вибухами загарбники закрили переправу через бухту Севастополя. Перший вибух стався в районі Південної бухти. Другий був більше схожий на роботу протиповітряної оборони, його дуже добре було чути в центрі міста.

Після цього з інтервалом в 10-15 хвилин пролунали ще три подібних вибухи, а о 5:44 останній потужний вибух.

Але вже о 5:53 все місто почуло малокаліберну автоматичну стрілянину. А в бухті почалися гуркіт і стрільба з більш потужної зброї.

О 6:13 знову розпочалися вибухи від роботи ППО в самому місті, а в бухті щось палало – вірогідно, морський безпілотний апарат.

Рашистський губернатор Михайло Развожаєв вранці розповів, що флот РФ відбив атаку надводних безпілотників, знищивши три апарата. Також ППО працювала по повітряній цілі. Військові кораблі начебто не постраждали.

Звичайно, вірити Развожаєву важко. Але навіть він написав, що в будинку Москви і будівлі окупаційного уряду міста від вибухів вибило вікна – начебто це так сильно вибухнули морські безпілотники.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Парасюк рассказал о конфликте с полицейским на Донбассе: видео

06.02.2017 - 18:32
Нардеп Владимир Парасюк уверяет, что на блокпосту в Бахмуте не бил полицейского, а имела место лишь словесная перепалка. Кроме этого, парламентарий анонсирует свой отчет в ВР, в котором обещает рассказать о ...

Парасюк и Гелетей подрались возле Рады: видео

17.10.2017
Депутат Владимир Парасюк вновь «отметился» ...

Лавров упал на сцене: видео

15.03.2018
На фоне того, какой сейчас ...

В России разбился пассажирский Ан-148, погиб 71 человек. Видео

11.02.2018
Трагедия в Раменском районе Московской ...