У Севастополі уражені два великі десантні кораблі і три літаки «Су-27»

Усі ми сподіваємося, що сама масштабна ракетна атака на об’єкти російських загарбників в окупованому Севастополі, яка мала місце минулої ночі, принесе гарні результати. Генеральний штаб Збройних сил України попередньо підтверджує наші очікування.

О 10:21 на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» і о 10:20 у своєму Телеграм-каналі його пресслужба розмістила лаконічне оголошення у вигляді текстової картинки: «Сили оборони успішно уразили великі десантні кораблі «Ямал» та «Азов», центр зв’язку, а також декілька об’єктів чорноморського флоту РФ…»

У свою чергу російський Телеграм-канал «Кремлевская табакерка» розповів, що внаслідок атаки в Севастополі ліквідовані 34 загарбників (з них 11 офіцерів), пошкоджені три ворожі літаки «Су-27» на аеродромі Бельбек (один з них фактично знищений). Розбитий замаскований секретний командний пункт інтервентів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019 - 20:21
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», где проходило выдвижение Юлии Тимошенко в президенты, журналисты сняли на видео, как аниматоры, работавшие на мероприятии, руководят делегатами и гостями. Они в командно-приказном тоне заставляли ...

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016
До Дня десантника вінницькі військові  ...

Лидер ОУН швырнул чашку в ведущего телеканала Newsone Пальчевского: видео

24.02.2019
Пророссийскому телеканалу Newsone удалась провокация, ...