У Севастополі інтенсивна стрілянина

Сьогодні ввечері (вже коли смеркло) в районі Північного молу в окупованому з 2014 року Севастополі лунала однотипна стрілянина крупнокаліберними чергами (не будучи спеціалістами, можемо припустити, що це якась автоматична гармата).

Про це о 19:14 з посиланням на місцевих жителів повідомив Телеграм-канал «Крымский ветер». Однак природа стрілянини невідома: це може бути як вогонь по морським чи повітряним безпілотним літальним апаратам, так і просто навчання загарбників.

Тим часом російське видання «Коммерсантъ» повідомило, що справа полковника росгвардії Сергія Волкова (начальник відділу морського управління) надійшла в західний окружний військовий суд, де її розглядатимуть в закритому режимі.

Офіцера звинувачують в тому, що він закупив неякісну апаратуру для захисту кримського мосту, через що йому нанесено шкоду на 395 мільйонів російських рублів українськими морськими дронами-камікадзе.

Волков провини не визнає, стверджуючи, що не міг вплинути на вибір предмету закупівлі та його вартість…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015 - 19:05
Излюбленная еда украинцев – вареники. Чем бы их не наполнили – они всегда вкусные. Предлагаем три способа лепки этого замечательного блюда, для того, чтобы они были еще и красивыми, как ...

В Украине Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...

Лампа, которая светит за счёт силы тяжести (видео)

21.08.2013
Практически вечный двигатель-лампу, работающую на ...