У Серії А тренер «вдарив» гравця суперників і був звільнений

Клуб італійського чемпіонату Лечче звільнив свого тренера через «жахливу та нестриману поведінку».

Як повідомляє пресслужба «жовто-червоних», Роберто Д’Аверса позбувся своєї посади після поєдинку Лечче та Верони, коли вдарив головою форварда суперника Тома Анрі.

Лечче поступився у тому поєдинку суперникам 0:1. А роздратованість головного тренера можна пояснити принциповістю зустрічі, адже Лечче і Верона є суперниками у боротьбі за виживання у серії А.

Італійський спеціаліст вибачився перед французом у своїх соцмережах, водночас заявивши, що він не бив нападника Верони.

«Я хотів би вибачитися перед усіма і водночас коротко реконструювати сумний і неприємний епізод, в якому я зіграв негативну роль наприкінці матчу Лечче — Верона.

Я зіткнувся з Анрі лоб в лоб, але я не бив футболіста Верони і не отримував від нього удару головою.

Це був фізичний контакт, дуже поганий приклад, неспортивний образ, народжений великою напругою і адреналіном, але це не повинно і не буде моїм виправданням.

Я був неправий і прошу вибачення. Я дозволив собі захопитися спекою і втратив ясність розуму, але не до такої міри, щоб вдарити іншу людину. Це не належить мені, я відкидаю це і не приймаю.

Я ще раз вибачаюся перед Анрі, перед громадськістю Лечче, Верони та Італії, перед суддями, перед двома клубами, перед моїм керівництвом, моїм персоналом і моєю командою», — написав Роберто в своєму Instagram.

Насправді, якщо подивитися відео інцеденту, то стає абсолютно очевидно, що тренер… правий. Він не бив Анрі. Так, наближення і дотик лобом лба опонента не є адекватною поведінкою, але аж ніяк не порівнюється з ударом!

Більше того, хочеться запитати у Тома Анрі — а чого ти, тренований спортсмен, рухнув на поле? Було так боляче, що підкосилися ноги? Ці вистави більш огидні, ніж «агресія» Роберто Д’Аверса.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Земля имеет форму бесформенного булыжника (видео)

13.09.2015 - 13:49
Мы с детства уверены, что земля имеет форму шара. Наши давние предки были уверены, что она плоская. Но как оказалось – ни то, ни другое. Современные IT-технологии позволяют смоделировать и ...

Появилось видео гибели российского пилота Су-25 Романа Филипова

05.02.2018
Появилось видео гибели российского пилота ...

Дуров вывел на протест в Москве тысячи человек: видео

30.04.2018
Российская система, исключающая инакомыслие, начинает ...