У Сербії у Новий рік затонув нічний клуб

У столиці Сербії Бєлграді під час святкування Нового року під воду пішов нічний клуб Фрістайлер. Про це повідомив телеканал Nova S.

«Затонув відомий сплав Freestyler. Після того, як сплав почав тонути, було проведено евакуацію. Одна дівчина отримала легкі травми. На місці працюють поліція та швидка допомога», — сказано в повідомленні.

За словами очевидців, половина платформи, на якій розташовувався нічний клуб, пішла під воду. Одні відвідувачі з жахом залишали приміщення, стоячи по коліна у воді. Інші залізли на столи та дивани.

Варто зазначити, що бєлградські клуби на воді, так звані сплави, розташовуються на старих дебаркадерах.

У таких закладах часто не дотримуються норм пожежної безпеки та безпечної поведінки на воді, оскільки вони не підпадають під жодну юрисдикцію.

Незважаючи на все, клуби на воді мають велику популярність у місцевої молоді та туристів.

Нагадаємо, у середені грудня в готелі Radisson Blu у центрі Берліна лопнув величезний 14-метровий акваріум AquaDom із 1500 тропічних риб. З нього вилився мільйон літрів води, яка затопила фоє приміщення та прилеглі вулиці.

Уламки ємності розкидані на вулиці Карла Лібкнехта. Берлінське управління громадського транспорту перекрило її через затоплення. Двоє людей дістали поранення осколками скла.

Варто зазначити, що в акваріумі вартістю 12,8 млн євро було більш як 100 різних видів риб. Його відкрили у грудні 2003 року. Пізніше AquaDom потрапив у Книгу рекордів Гіннеса як найбільший циліндричний акваріум у світі. Два роки тому його модернізували – всередині збудували прозорий ліфт для відвідувачів. Деякі номери у готелі представляли як такі, що «дивляться на акваріум».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мальчик безуспешно пытается учить стих

24.11.2015 - 18:11
Почти каждый человек обладает каким-нибудь талантом. Но такой неспособности к запоминанию двух рифмованных слов, пожалуй, нет ни у кого. На видео подробней. ...

Как кошка отобрала котенка у ребенка (видео)

15.06.2015
Все мамы одинаковы. Они самозабвенно ...