У селі на Вінниччині перейменували вулицю Надії Савченко

В свій час поспішили й в підсумку «людей насмішили»…  Але помилки можна і потрібно виправляти. Так, на Вінниччині у селі Перекоринці Роздолівського старостинського округу Мурованокуриловецької селищної територіальної громади вирішили позбавитися у топоніміці згадування про Гагаріна, Мічуріна та Надії Савченко.

Учасниця АТО, Герой України, найвідоміша полонянка, нардепка від «Батьківщини» та підозрювана у спробі теракту Савченко вже не користується повагою у населеному пункті.

Воно й зрозуміло, після визволення її з полону, за що боровся увесь світ, Савченко почала нести відверту проросійську дичину, їздити на переговори з маріонеткою Кремля на чолі терористичного квазіутворення ДНР. Багато хто вважає її завербованою агенткою ФСБ.

А згодом її звинуватили у підготовці терактів, в тому числі у підриві Верховної Ради. Були навіть записи її розмов на цю тему зі спільниками, але чомусь справа підвисла (суди її відверто гальмували)…

Вулицю Надії Савченко в рамках кампанії декомунізації/деколонізації/дерусифікації перейменували на «Оболонську». Про це повідомляє Мурованокуриловецька селищна тергромада.

У селі проживає близько 300 людей.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Москвы массовые задержания протестующих: видео

02.04.2017 - 16:02
В Москве силовики собравшихся в центре города активистов вывозят автозаками Количество задержанных участников «прогулки оппозиции» в Москве уже превысило 40 человек. Среди прочих в автозак кинули и школьника. Некоторые задежржанных ...