У Санкт-Петербурзі протестувальник вистрілив в ОМОНівця

У центрі російського Санкт-Петербурга у п’ятницю чоловік вистрілив у співробітника ОМОНу. Той важко поранений.

Машина доставила нападника до кута Невського проспекту та Садової. Співробітники ОМОН, яки проходили перед цим розведення, у цей час вже були там у машинах. Вони, за інформацією «Фонтанки», були метою Тиграну.

Згідно зі свідченнями підозрюваного, він розраховував кинути коктейлі у службовий автомобіль так, щоб вони потрапили до салону. Ближче до дванадцятої дня чоловік дістав із сумки колонку, увімкнув «Вставай, страна огромная» і взявся за обріз. Непоміченим це не лишилося.

Омонівець, який рванув у його бік, почув різке «Уйди!», прогримів постріл. А потім ще — після першого співробітник не зупинився. Втекти після такого Тиграну, звісно, ніхто не дав.

Пораненому викликали швидку, Тиграна скрутили і затягли в той самий автомобіль, який він мріяв побачити у вогні. У машині затриманий був спокійним і докладно розповів, навіщо і чому. Мотивом назвав протест проти заборони протестів. За інформацією «Фонтанки», встиг розповісти і про народ, який обкрадають, і про мітинги, на які не зібратися. Спалення ОМОНу, за словами підозрюваного, він готував давно. І розумів, що цей бій для нього може стати останнім.

За даними видання, Тігран родом із Самарканда. У Петербурзі він живе з 90-х років, зараз зареєстрований Шушарах. У його квартирі вже триває обшук.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В страшной аварии в России погибли украинцы: видео

25.05.2017 - 13:03
В консульской службе подтверждают смерть пятерых граждан Украины, еще по одному информация проверяется В автомобильной аварии в России погибли граждане Украины. Трагедия произошла примерно в полшестого утра возле Перврмайского в ...

В Виннице сожгли российский флаг: видео

27.02.2017
В Виннице активисты «Национального корпуса» ...

ВСУ приняли бой с ДРГ террористов возле Песок, видео

22.02.2018
Военное телевидение Украины и волонтерский ...