У Санкт-Петербурзі протестувальник вистрілив в ОМОНівця

У центрі російського Санкт-Петербурга у п’ятницю чоловік вистрілив у співробітника ОМОНу. Той важко поранений.

Машина доставила нападника до кута Невського проспекту та Садової. Співробітники ОМОН, яки проходили перед цим розведення, у цей час вже були там у машинах. Вони, за інформацією «Фонтанки», були метою Тиграну.

Згідно зі свідченнями підозрюваного, він розраховував кинути коктейлі у службовий автомобіль так, щоб вони потрапили до салону. Ближче до дванадцятої дня чоловік дістав із сумки колонку, увімкнув «Вставай, страна огромная» і взявся за обріз. Непоміченим це не лишилося.

Омонівець, який рванув у його бік, почув різке «Уйди!», прогримів постріл. А потім ще — після першого співробітник не зупинився. Втекти після такого Тиграну, звісно, ніхто не дав.

Пораненому викликали швидку, Тиграна скрутили і затягли в той самий автомобіль, який він мріяв побачити у вогні. У машині затриманий був спокійним і докладно розповів, навіщо і чому. Мотивом назвав протест проти заборони протестів. За інформацією «Фонтанки», встиг розповісти і про народ, який обкрадають, і про мітинги, на які не зібратися. Спалення ОМОНу, за словами підозрюваного, він готував давно. І розумів, що цей бій для нього може стати останнім.

За даними видання, Тігран родом із Самарканда. У Петербурзі він живе з 90-х років, зараз зареєстрований Шушарах. У його квартирі вже триває обшук.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Дженнифер Лопес на 48-летие надела «голое» платье: видео

24.07.2017 - 21:31
Популярная американская певица Дженнифер Лопес отпраздновала свой 48-ой день рождения. Гуляли в Майами. Причем праздник был двойной — любимому человеку Лопес профессиональному бейсболисту Алексу Родригесу 26-го июля стукнет 42. На вечеринку ...

На Филиппинах началось извержение вулкана Майон: фото, видео

23.01.2018
На юге острова Лусон, расположенного ...

В Волгограде взорвалась жилая многоэтажка: фото, видео

16.05.2017
По предварительным данным, пострадали семь ...