У Санкт-Петербурзі пролунали вибухи на нафтобазі

У російському Санкт-Петербурзі сталася велика пожежа на нафтобазі в Красногвардійському районі. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.

Місцеві жителі наголошують, що чули звуки вибухів на нафтобазі Струмки, яка знаходиться неподалік від залізничної станції.

За даними МНС фашистської РФ, джерелом пожежі нібито стала цистерна з пальним, що «загорілася». Пожежу намагаються загасити 60 рятувальникыв з 12 одиницями техніки.

Очевидці повідомляють, нібито на місці пожежі зберігалися газові балони і паливо.

Нагадаємо, 2 вересня у Санкт-Петербурзі загорівся холодокомбінат. Вогонь охопив 1400 квадратних метрів площі.

Також на поточному тижні у Москві спалахнули склади на Комсомольській площі.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Агата Дуда демонстративно проигнорировала руку Трампа: видео

07.07.2017 - 00:46
Трамп и рукопожатия. На эту тему уже можно книгу писать или комедию снимать. Очередную главу в нее вписала супруга президента Польши Анджея Дуды Агата Корнхаузер-Дуда. Когда Дональд после рукопожатия с президентом ...

Голова Вінницької ОВА Борзов повідомив про ракети у небі

05.12.2022
Голова Вінницької обласної військової адміністрації ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...