У Ростовську область РФ зайшла велика колона «кадировців»
У Ростовську область РФ зайшла дуже велика колона військової техніки. Як повідомляюьб тамтешні пабліки, це приїхали «кадировці», які наразі виступають на боці путінського режиму проти вагнерівців.
На відео один з кадировців каже чеченською мовою, що краще б Пригожин сидів на своєму місті і не змушував їх приїжджати.
Додамо, що на відео напевно не менше сотні авто в колоні, більшість з них вантажні, але є й броньовані.
Наразі частина підрозділів ПВК Вагнера, що не вирушила на Москву, контролює Ростов-на-Дону. Чи буде спроба штурму міста російською армією і тими ж кадировцями, покаже час.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)