У російському Брянську пролунали потужні вибухи

Як ми повідомляли, під російським Псковом дрони атакували військовий аеродром і влучили щонайменше у чотири літаки Іл-76. Але не тільки там цієї ночі спекотно в фашистській Росії, яка розв’язала геноцидну війну проти України.

Безпілотники також атакують важливі об’єкти у Брянській області РФ.

«Момент відпрацювання ППО безпілотниками у небі над Брянськом. За нашою інформацією, два дрони намагалися атакувати нафтобазу «Дружба». Їх збили приблизно о 00:50. Прямо зараз ППО продовжує роботу», — пише російський телеграм-канал.

Тим часом у аеропортах Москви Внуково та Домодєдово оголошено режим «Килим». Аналогічно — у Тульській, Липецькій, Орловській та Калузькій областях. Також небо закрите над частиною Московської області – у Серпухові та Коломні. План запроваджується, коли у небі засікли невідомі чи небезпечні об’єкти.

Нагадуємо, що весь цей жах можна припинити дуже просто — вивести війська РФ з території України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Слепаков спел вторую песню про сборную России по футболу: видео

26.06.2018 - 03:30
Российский сценарист и комедийный актер Семен Слепаков и группа «Ленинград» российского музыканта Сергея Шнурова посвятили песню игре футбольной сборной РФ на чемпионате мира. Песня опубликована на канале группы «Ленинград» в YouTube. В ней ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...