У російських військ виникла нова проблема в Україні, – МО Британії

Пожежі на російських нафтобазах, які ми бачили останніми днями, можуть бути серйозною проблемою для окупантів в Україні, які критично залежні від поставок паливно-мастильних матеріалів.

Принаймні, про це в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку заявило Міністерство оборони Великобританії: «Пошкодження об’єктів зберігання пального і мережі розподілу напевно змусить РФ змінювати систему постачання пального, щоби пом’якшити наслідки таких атак».

В Лондоні вважають, що загарбники можуть спробувати, як посилити захист існуючих нафтобаз, так і запровадити інші логістичні схеми. Однак, очевидно, що при достовірній розвідці врятуватися від дронів дуже складно.

Тим часом, різні джерела, в тому числі російські засоби масової інформації, сьогодні повідомляють про чергову масштабну пожежу, цього разу на нафтобазі в Ставрополі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Из Lego собрали работающий 28-цилиндровый авиамотор: видео

21.05.2017 - 23:54
На специальном сайте Lego Ideas, пользователи которого предлагают различные идеи и путем голосования продвигают их, появился проект радиального 28-цилиндрового авиационного двигателя, использовавшегося со середины 1940-х. Его работающий макет предложили выпустить ...

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018
Украинский патриот с оккупированных территорий ...

На детском карнавале в Париже взорвалось чучело: видео, фото

01.04.2017
Страшный взрыв прогремел на детском ...

Кот восседающий в миске

27.02.2016
На видео – кот, который ...