У російських військ виникла нова проблема в Україні, – МО Британії

Пожежі на російських нафтобазах, які ми бачили останніми днями, можуть бути серйозною проблемою для окупантів в Україні, які критично залежні від поставок паливно-мастильних матеріалів.

Принаймні, про це в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку заявило Міністерство оборони Великобританії: «Пошкодження об’єктів зберігання пального і мережі розподілу напевно змусить РФ змінювати систему постачання пального, щоби пом’якшити наслідки таких атак».

В Лондоні вважають, що загарбники можуть спробувати, як посилити захист існуючих нафтобаз, так і запровадити інші логістичні схеми. Однак, очевидно, що при достовірній розвідці врятуватися від дронів дуже складно.

Тим часом, різні джерела, в тому числі російські засоби масової інформації, сьогодні повідомляють про чергову масштабну пожежу, цього разу на нафтобазі в Ставрополі.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Стефания Феррарио крушит стереотипы о модельной внешности, — кому теперь нужны ваши 90-60-90

20.11.2016 - 18:29
Модели плюс-сайз с каждым днем становятся все более популярными благодаря своему обаянию, бесстрашному стремлению к самовыражению, а также тому факту, что человечество постепенно приходит к пониманию, что чрезмерная худоба — ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...

Жестокая драка школьниц попала на видео

13.11.2017
В Каховке Херсонской области полиция ...