У російських військ в Україні виникли дві проблеми

Кремль не може забезпечити логістику окупаційних військ і подолати дефіцит снарядів

Російські окупанти не здатні адекватно забезпечити свої війська в Україні. Саме цим Міністерство оборони Великобританії пояснило звільнення заступника міністра оборони Росії Михайла Мізінцева, який вісім місяців відповідав за логістику.

Окрім того, британська розвідка в останньому зведенні про російсько-українську війну стверджує, що Росія не має достатньо боєприпасів для досягнення успіху в наступі.

В свою чергу, Американський інститут вивчення війни в своєму звіті звернув увагу на те, що міністерство оборони РФ гіпертрофовано і вкрай активно інформує про ракетні удари по Україні.

На думку ISW, таким чином в Кремлі хочуть знизити рівень занепокоєння в російському інформаційному просторі щодо майбутнього українського контрнаступу. Адже пропаганда говорить про масове знищення бронетехніки, в тому числі, західної.

Однак обидва джерела фактично не в змозі щось сказати про контрнаступ Сил оброни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке народ смешал Януковича с грязью: видео

27.11.2016 - 01:39
На улицах Донецка местных жителей телевизионщики одного из сепаратистских телеканалов опросили на тему того, что они думают о пресс-конференции в Ростове Виктора Януковича. По сути же люди высказались по-поводу того, ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

09.02.2019
Мама, я посуду помыла, уроки ...

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, ...