У російських окупантів виникли проблеми на Сватівському напрямку

З початку масштабного вторгнення (за період з 24 лютого по 18 грудня) в Україні тільки ліквідовані 98280 російських окупантів. В тому числі, 590 за вчора, коли ворог поніс найбільші втрати на Лиманському (Кремінському) та Бахмутському напрямках. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Тим часом рашистка й активістка Анастасія Кашеварова звернула увагу на одну з безлічі побутових проблем інтервентів на фронті – на Сватівському (Куп’янському) напрямку вони місяцями не миються і не мають можливості висушити одяг. Через це хворіють, навіть отримують гангрени. 

Цікаво, як вона описала стан справ з цим у наших захисників: «Так само, але в них аптечки НАТО і ротація якась є». Схоже, що Кашеварова не може собі дозволити сказати, що у ЗСУ хоч щось краще.

Насправді подібних побутових проблем у обох сторін дуже багато, і серед них є ще страшніші. Наприклад, зараз найгірша – обмороження. А ще зрозуміло, що вони існують по всьому фронту, а не лише на Сватівському напрямку.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Забавная реакция кота, которого застукали у миски с салатом (видео)

24.01.2016 - 17:59
Реакция людей и животных, застигнутых врасплох, в тот момент, когда они думают, что их никто не видит, бывает весьма забавной. Вот и этот кот, который сидел на столе у миски ...

В Украине Онуфриев побил рекорд НБА в конкурсе трехочковых бросков, видео

28.01.2018
Без преувеличения знаменательное событие произошло ...