У російських окупантів виникла серйозна проблема під Бахмутом

Російськи окупанти на Бахмутському напрямку перебувають в стані пікового напруження і вже фактично виснажені. Тому найближчим часом може статися кульмінація (закінчення) битви за Бахмут.

Про це в останньому звіті про російсько-українську війну, серед іншого, повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Деякі українські навколовоєнні блогери трактували цей меседж дуже оптимістично – за київським чи херсонським сценарієм, коли агресор відступив. Але тоді Збройні сили України мали більше ресурсів і резервів та логістичні й географічні переваги над ворогом. Чи є вони в ЗСУ зараз, нам невідомо.

Не можна виключати й тривалого затишшя на фронті або навіть того, що ЗСУ не витримають і в останній момент відступлять (такі сценарії на різних війнах траплялися нерідко). Але останній варіант зараз здається малоймовірним. На щастя.

Хоча український авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» знову констатує просування ворога – на цей раз південніше Бахмута біля раніше окупованої Андріївки. Але, як правило, такі мізерні зміни позицій через якийсь період нівелюються успішними контратаками ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

По Техасу пронеслась серия смертоносных торнадо: фото, видео

30.04.2017 - 16:29
Погибли 5 человек, много раненых В Американском штате Техас разбушевались Тонадо. Причем, невзирая на то, что о них знали заранее, уберечься от жертв не получилось. Как минимум 5 человек погибли, ...

Покушение на Мосийчука: появилось видео момента взрыва

26.10.2017
Появилось видео момента взрыва, которым ...