У російських окупантів виникла серйозна проблема під Бахмутом

Російськи окупанти на Бахмутському напрямку перебувають в стані пікового напруження і вже фактично виснажені. Тому найближчим часом може статися кульмінація (закінчення) битви за Бахмут.

Про це в останньому звіті про російсько-українську війну, серед іншого, повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

Деякі українські навколовоєнні блогери трактували цей меседж дуже оптимістично – за київським чи херсонським сценарієм, коли агресор відступив. Але тоді Збройні сили України мали більше ресурсів і резервів та логістичні й географічні переваги над ворогом. Чи є вони в ЗСУ зараз, нам невідомо.

Не можна виключати й тривалого затишшя на фронті або навіть того, що ЗСУ не витримають і в останній момент відступлять (такі сценарії на різних війнах траплялися нерідко). Але останній варіант зараз здається малоймовірним. На щастя.

Хоча український авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» знову констатує просування ворога – на цей раз південніше Бахмута біля раніше окупованої Андріївки. Але, як правило, такі мізерні зміни позицій через якийсь період нівелюються успішними контратаками ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Баку вновь горит Trump Tower: видео

28.04.2018 - 23:07
В здании Trump Tower в центре столицы Азербайджана Баку вечером вспыхнул второй пожар за день. Об этом сообщает пресс-служба МЧС Азербайджана. Известно, что пожарные уже приступили к тушению. Очевидно, что причиной повторного загорания стало ...

«Ростов» сенсационно выиграл у «Баварии»: видео голов

23.11.2016
Продолжаются матчи 5-го тура Лиги ...