У Росії запропонували окупувати частину Туреччини

Росія кожен день пробиває дно все глибше. З Москви звучать погрози захопити не тільки Україну, країни Балтії, Польщу і інші зі східної Європи.

Депутат Держдуми РФ Семен Багдасаров публічно запропонував окупувати частину Туреччини, поки вона «не оговталася від сильних землетрусів». Про це він заявив в ефірі російської пропагандистської програми Соловйов Live.

Він стверджує, що спочатку нібито необхідно «розколоти вплив» Туреччини в Україні, а згодом вигнати саму країну із Середньої Азії та Південного Кавказу.

Депутат вважає, що подібних змін можна досягти через переворот у Туреччині.

Політик також запропонував спорудити хрест над храмом Айа-Софія у Стамбулі та співати молитви арамейською та російською мовами.

«Так, давайте ж використаємо кризу (землетруси в Туреччині — ред.)… Ця криза має стати крахом і приєднання до нас наших територій», — підсумував Багдасаров.

Як відомо, з недавніх пір Туреччина припинила потік сірого імпорту до Туреччини і відмовилася обслуговувати російські літаки, які хоча б на 25% складаються з детелей США.

Нагадаємо також, що в ефірах російського ТВ звучать постійні погрози розбомбити Берлін, Париж і Лондон. І навіть направити «Сармати» (ядерні ракети) на Вашингтон. І все це з образами на адресу лідерів країн.

Прямо в ці тижні Росія намагається розхитати політичну ситуацію в Молдові, плекаючи надію повалити тамтешню владу і встановити підконтрольний собі режим.

І після всього цього росіяни ще дивуються, чому до них у світі відносяться з призирством.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Взрыв и пожар в жилом комплексе Лондона: видео

23.01.2017 - 23:25
В жилом комплексе восточной части Лондона в районе Хорнчерч прогремел взрыв, сообщает Mirror. На место происшествия сразу же прибыли полиция, машины скорой помощи и по меньшей мере 60 пожарных, идет эвакуация ...

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015
Улюблений мультфільм «Жив-був пес» тепер ...