У Росії заявили про «попередження теракту» на авіаносці

Російська ФСБ повідомила про начебто «попередження теракту» теракту на важкому авіанесучому крейсері «Адмірал Кузнєцов» у Мурманську та щодо трьох високопоставлених військовослужбовців Міноборони РФ у Москві. 

У справі про підготовку замахів на військових у Москві затримано громадянина Росії, 1994 року народження, який начебто за завданням Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МОУ) через кур’єрські служби організував доставку трьох вибухових пристроїв великої потужності, замаскованих у подарункову упаковку, за адресами проживання керівників підрозділів російського міноборони.

Затриманий вже «дав свідчення» про те, що у травні 2024 року начебто був «завербований» української розвідкою. Вибухові пристрої повинні були спрацювати після звітів кур’єрів про доставку посилок адресатам.

Окрім того, українська розвідка начебто намагалася завербувати росіянина що проходить військову службу на крейсері Адмірал Кузнєцов для організації вибуху на кораблі. Але той прийшов у ФСБ і розповів про такі намагання.

Нагадаємо, позавчора російська ФСБ заявила, що запобігла «спробі українських спецслужб викрасти стратегічний ядерний Ту-22М3 ВКС Росії». Про це з посиланням на пресслужбу ФСБ писали російські пабліки і ЗМІ.

Повідомлялося, що начебто українська розвідка обіцяла російському льотчику $2 млн і громадянство Італії, і за це він нібито мав перегнати ракетоносій в Україну на аеродром під Житомиром.

Зазначається також, що «від пілота ВКС РФ у Києві хотіли отримати дані про російські бойові літаки, у тому числі бортові номери, також погрожували йому та його рідним, вимагаючи підпалити бойову авіаційну техніку».

Скільки в цих заявах представників фашистської РФ правди, а скільки брехні, невідомо. 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как в Киеве громили Сбербанк России: видео

22.11.2016 - 00:18
На третий год войны с Россией, в результате которой Украина потеряла десятки тысяч своих сыновей и дочерей, властям наконец следует объяснить народу, почему до сих пор в стране продолжает работать ...

Кошка овладела тигром

27.02.2016
На этом видео кошка тащит ...