У Росії спалахнула пожежа на хімічному заводі

В Росії продовжується низка пожеж на підприємствах.

Ввечері 17 лютого у російському місті Уфа на хімічному заводі спалахнула пожежа.

Завод належить компанії «Крезол». Вогонь охопив складські приміщення заводу, пише пропагандистське видання «РИА Новости».

Пожежі присвоїли другу категорію. До гасіння вогню залучили 16 одиниць техніки.

«Крезол» – найбільший російський виробник і постачальник хімічних реагентів і лабораторного обладнання.

Компанія також займається створенням бурових реагентів для глушіння свердловин та виробництвом хімреагентів, які підвищують нафтовіддачу пластів.

Нещодавно у підмосковній Коломні горіла адміністративна будівля на території заводу з ремонту поїздів. Про це у вівторок, 14 лютого, ТАСС повідомили у прес-службі управління МНС у Московській області. Площа займання — 900 квадратних метрів. До гасіння залучили 63 особи та 18 одиниць техніки. До місця пожежі відправили пожежний потяг.

За даними журналістів, спалахнула будівля, де розташована компанія, яка займається ремонтом та обслуговуванням дизелів. Внаслідок події другий поверх будівлі згорів повністю.

Вночі 13 лютого в Москві палав інститут. Вогонь охопив площу у 1,5 тис. кв. м. Про це повідомляла прес-служба московського МУ МНС.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Установлен новый рекорд по сборке кубика Рубика: видео

10.03.2018 - 23:21
Специалист по робототехнике Бен Кац и разработчик программного обеспечения Джаред Ди Карло создали робота, способного собрать кубик Рубика за 0,38 секунды. Американские специалисты создали робота, который собирает кубик Рубика за ...

Появилось новое видео обстрела депутата Госдумы на Донбассе

05.03.2018
Российские СМИ продолжают рассказывать историю ...