У Росії прорвало дамбу: люди рятуються на дахах

У Челябінській області фашистської Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п’ятницю, 26 липня.

Ситуація в населених пунктах критична.

За інформацією управління МНС у Челябінській області, довжина змиву греблі — близько ста метрів. Причиною прориву у російському відомстві називають рясні опади.

У зоні затоплення перебувають шість сіл і місто Карабаш. Місцеві мешканці рятуються від води на дахах будинків. Натомість російська влада вже готується до евакуації. Запроваджено режим надзвичайного стану в Карабаському окрузі.

Нагадаємо, у квітні в російському Орську Оренбурзької області прорвало дамбу. Місто та навколишні села затопило, проводилася евакуація населення. Місцева влада запроваджувала режим надзвичайного стану.

Незалежні російські ЗМІ вважали, що МНС Росії могло приховати смерті людей під час повені.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Беспредел адептов Кремля в Минске на переговорах по Донбассу: видео

16.02.2017 - 00:25
В среду 15 февраля Россия организовала попытку дискредитации Минска как площадки для работы Трехсторонней контактной группы. Причем, такую оценку происшедшему дали в МИД Беларуси. История же произошла следующая. Группа граждан ...

Танцующие собаки породы Хаски

27.02.2016
На видео собаки породы Хаски, ...

Сняли видеопрогноз будущего России (видео)

26.12.2015
Состояние экономики России комментируют все, ...