У Росії немає сил для масштабного наступу, – ISW

Російські окупанти не будуть концентруватися виключно на Донбасі, але обов’язково спробують наступати на Запоріжжя і Харків. Такий висновок можна зробити зі слів секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова.

Щоправда, він не вказав буквально обласні центри, а назвав північно-східну частину Харківської та південну (очевидно обмовився, адже вільна північна) частини Запорізької областей: «Наскільки вони будуть успішними, залежатиме від нас».

Але великий наступ агресора на півдні може мати своєю ціллю, в першу чергу, Запоріжжя.

Стосовно Харківщини ключове питання: чи полізе ворог з території Бєлгородської області РФ на сусідній Харків? Олексій Данилов сказав лише про звільнені минулого вересня території Харківщини – їх ворог атакуватиме з Донбасу. Тобто, Харків наче не під загрозою.

Але американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому звіті про російсько-українську війну заявив, що у загарбників немає сил для масштабного наступу навіть на Донбасі, що вже казати про інші напрямки: «Нехватка боєприпасів і маневрених підрозділів стануть перепоною для армії Росії в найближчі місяці».

При цьому ISW підтверджує, що Путін вимагає до березня захопити весь Донбас: «Командування може поспішати розпочати широкомасштабну наступальну операцію для завоювання Донецької області в нереалістичні терміни та, ймовірно, без достатньої бойової потужності».

Логіка Кремля очевидна – встигнути віджати по максимуму, доки в Україну не прибула обіцяна на весну потужна західна зброя. Наразі агресор має повільні територіальні просування виключно на Бахмутському напрямку ціною великих втрат. Тоді як вся лінія фронту на Донбасі складається з п’яти напрямків.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Одну из винницких попрошаек вывели на чистую воду: видео

28.12.2016 - 12:54
Почему винничане практически ежедневно жалуются в полицию на то, что стали жертвами мошенничества, и при этом «ведутся» на самые заурядные уловки аферистов?.. В центре Винницы «работает» несколько «бабушек», просящих милостыню ...

Техника в руках дикаря – причина огромного удивления (видео)

26.10.2015
Оригинальный и весьма курьезный способ ...