У РФ зробили нову заяву про «червоні лінії» у війні

НАТО та країни Заходу фактично залучені до конфлікту в Україні, але «ще не перетнули всі червоні лінії».

Про це у вівторок, 24 січня, сказав перший заступник постійного представника Росії при ООН Дмитро Полянський в інтерв’ю американській журналістці Кім Айверсен для її шоу.

«Ми посилаємо все більше сигналів про те, що деякі червоні лінії були перетнуті, але, можливо, найбільш червоні лінії ще не перетнуті», — заявив Полянський.

Говорячи про постачання зброї Україні західними союзниками, він зазначив, що у конфлікті з ядерною державою потрібно «прораховувати всі варіанти».

Полянський сказав, що «російська сторона посилає сигнал деяким столицям на Заході, щоб вони заспокоїлися і зрозуміли, що передача ще більшої кількості зброї Україні не змінить підсумок цієї… військової операції радикальним чином».

Раніше з тією ж риторикою ми чули прссекретаря Путіна Пєскова, голову МЗС Лаврова. Звісно, це маячня. Якщо б західна зброя не могла змінити ситуацію, російська влада не волала б про це зі всіх кутів. І всім насправді зрозуміло, що без зброї Україна не втримала б російсько-фашистську орду, і навпаки — з нею в нас є всі шанси перемогти.

Нагадаємо, часто погрожує Україні і заходу бувший президент РФ Медвєдєв, який постійно «малює червоні лінії» і прискає слиною про ядерну зброю, армагеддон і апокаліпсис…


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Видео фантастического гола Диего Перроти в ворота «Виктории»

25.11.2016 - 01:24
В матче Лиги Европы «Рома» выиграла 4:1 у «Виктории» Пльзень. Полузащитник итальянцев Диего Перроти открыл в этом матче счет просто феноменальным ударом. Можно смело утверждать, что данный гол будет претендовать на ...

Интернет взрывает видео новой песни Моби с кадрами драки в Верховной Раде

22.09.2016
Американский диджей, певец и композитор Ричард Мелвилл Холл, ...