Знайшли мертвою головного фінансиста Міноборони РФ по Західному ВО

У російському Санкт-Петербурзі ввечері 15 лютого під вікнами свого будинку знайшли тіло 58-річної Марини Янкіної. Наразі силовики розглядають версію про самогубство.

Як повідомляє російське видання Фонтанка, Янкіна керувала управлінням фінансового забезпечення Міноборони РФ у Західному військовому окрузі.ЗМІ отримали підтвердження, що жінка працювала саме в ЗВО, але іншу інформацію військові надавати відмовилися.

Нагадаємо, під Москвою в селі Голіково 13 лютого знайшли тіло генерал-майора та колишного заступника начальника відділу російського МВС по боротьбі з «екстремізмом» Володимира Макарова.

Пропагандистські ЗМІ РФ пишуть, що генерал покінчив із собою. Яким чином не вказується (це заборонено російськими законами), однак є натяк — в будинку зберігалася вогнепальна зброя…

Звільнили Макарова зовсім нещодавно — у січні. Він працював у сумнозвісному Центрі «Е», який займався тотальним стеженням за «ворогами влади», опозицією. Їх вираховували в соцмережах, і в інші способи, а потім переслідували.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман поблагодарил всех за тепло и поздравил с Новым годом: видео

01.01.2017 - 02:25
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман на своей странице в Фейсбук разместил видео с поздравлением всем украинцам с Новым годом и Рождеством. Он пожелал согласия, мира и исполнения всех желаний. Поблагодарил всех ...

Приспособление для чистки снега с крыш (видео)

10.01.2016
Продолжается сезон снегопадов. И тем, ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...