У РФ запровадили плату за вихід з російського ринку

У РФ запровадили плату за вихід із російського ринку. Про це повідомляє Financial Times.

Наголошується, що норвезька компанія Wenaas вже уклала першу угоду про «добровільну пожертву» до бюджету країни-агресора за право піти з російського ринку. Угоду компанія уклала після продажу своїх готелів. Ціна операції склала 203 млн євро, у тому числі 10%, які пішли до бюджету РФ.

Як пише видання, раніше компанії, які виходили з ринку Росії, могли вибрати між «добровільним внеском» або ж відстрочкою платежу від продажу на кілька років. Але тепер кожна транзакція, пов’язана з виходом із ринку, має бути узгоджена з урядовою комісією РФ.

Повідомляється, що багато хто з тих, хто намагався вийти з ринку, опинився в пастці довгого і заплутаного процесу. Зараз близько двох тисяч заявок очікують на схвалення, а комісія збирається тричі на місяць і розглядає не більше семи заявок за одне засідання.

Видання зазначає, що поповнити власний бюджет за рахунок тих, що залишили російський ринок, Кремль вирішив ще в грудні минулого року. Тоді речник Держдуми РФ В’ячеслав Володін заявив, що зміни до законодавства передбачають скасування преференцій для компаній, що залишили РФ, і запровадження для них підвищеної ставки оподаткування.

Зрозуміло, що такі кроки в майбутньому дуже зашкодять Росії, навіть, якщо вона колись і стане нормальною, не фашистською, а демократичною державою. Бізнес з інших країн буде вкрай обережним щодо повторного повернення в цю країну-злодійку.

Нагадаємо, газовий та нафтовий гігант Wintershall Dea залишає ринок Росії через вторгнення останньої в Україну. Внаслідок цього материнська компанія BASF — найбільший хімічний концерн у світі — зазнав збитків у розмірі 7,3 млрд євро. Про це у січні повідомило агентство Reuters.

В минулому році німецький концерн Mercedes-Benz завершив угоду із продажу заводу у Підмосков’ї. Так Mercedes став третім великим виробником легкових автомобілів, який пішов з Росії. Раніше Renault і Nissan реалізували свої активи і залишили російський ринок.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Американка отращивает бедра до 2,5 метров в надежде поставить мировой рекорд: видео

18.07.2017 - 15:18
43-летняя Бобби-Джо Уэстли из Пенсильвании весит почти 250 килограммов, а обхват ее бедер — 241 сантиметр. Женщина не хочет худеть, даже наоборот: она собирается увеличить объемы и побить предыдущий мировой ...

В США упал метеорит, видео

17.01.2018
Неподалеку от американского Детройта в ...

Участок Марин Ле Пен атаковали голые девушки из Femen: видео

07.05.2017
Французские последовательницы некогда популярного движения ...

В Киеве во дворе суда одессит разбил топором 13 авто, видео

16.02.2018
У столичного суда одессит разгромил ...