У РФ заявили про збільшення випуску ракет Кинджал

Глава Ростеха Сергій Чемезов заявив, що РФ наростила випуск гіперзвукових ракет Кинджал. Про це 18 лютого повідомило російське пропагандистське агентство Интерфакс із посиланням на інтерв’ю чиновника.

«На потік (ракетний комплекс) став давно, спочатку не потрібно такої кількості. Ми зараз збільшуємо», — наголосив Чемезов.

Також він додав, що Ростех виробляє «колосальні обсяги продукції» для Міноборони РФ.

«Обсяги зросли значно, у деяких випадках – у 50 разів», – стверджує глава держкорпорації.

Це насамперед стосується боєприпасної галузі. Крім того, за словами Чемезова, у 2023 році оборонні підприємства Росії можуть випустити до 300 вертольотів, у тому числі ударних.

Роком раніше Ростех випускав щороку по 150-160 літальних апаратів.

Чи можна вірити цим заявам? В українській розвідці так не вважають. Нагадаємо, на початку року представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький пояснив, чому війська РФ не використовують гіперзвукові ракети Кинджал під час обстрілів України. Про це він заявив в інтерв’ю РБК-Україна, яке було опубліковано 4 січня.

«По-перше, це новий вид озброєння. Є у них проблема з літаками-носіями — МіГ-31. Ми ж бачили інцидент, що стався в Білорусі, — в одного з них спалахнув двигун», — уточнив Скібіцький.

Крім того, у РФ не так багато гіперзвукових ракет, і якщо їх розстріляють, то «нічим буде лякати світ».

«Кинджали вони зараз використовують для демонстрації та залякування, що у них є таке озброєння, яке ніхто не зможе збити. Відповідно, вони підтримують напругу можливістю застосування цієї зброї не лише проти нас, а й інших європейських країн», — наголосив представник ГУР.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Путин раскрыл один из своих секретов: видео

29.11.2017 - 18:20
«Есть такое слово спорт. Не путать со спиртом. Разница всего в одну букву, видите?..» Люди постарше, особенно футбольные болельщики помнят старую шутку над спортсменами. Когда кто-то начинал показывать плохую игру (например, футболист) ...

Как избавиться от тараканов и других насекомых в доме

15.11.2015
Живучесть тараканов несомненна. Но с ...

В Киеве толпа напала на Зоряна Шкиряка: видео

06.11.2017
Толпа здоровых парней вытолкала из ...