У РФ транслювали панічне звернення Путіна

Сьогодні приблизно о четвертій годині кілька радіостанцій у Ростовській, Бєлгородській і Воронезькій областях РФ крутили звернення Володимира Путіна, в якому він заявив про вторгнення НАТО і України на територію прикордонних Курської, Бєлгородської та Брянської областей РФ, оголосив про воєнний стан в цих областях, закликав росіян евакуюватися вглиб РФ і анонсував загальну мобілізацію.

Однак спочатку місцева влада, а згодом прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявили, що це фейк, а контроль над радіоефіром відновлено. Очевидно, сталася якась хакерська атака.

Тобто, маємо ще одну інформаційну перемогу над ворогом у цій війні.

Тим часом бойові дії в Бєлгородській області все-таки тривають. Так, «Російський Добровольчий Корпус» у своєму Телеграм-каналі заявив, що його бійці продовжують контролювати Нову Таволжанку під Шебекіно. І показав відео зі своїми бійцями в селі.

Також з’явилися перші мапи з територіями РФ, які контролюють «РДК» та легіон «Свобода Росії». Але вони занадто різні, а ми не можемо віддати якійсь з них перевагу.

Оптимісти стверджують, що «РДК» і «ЛСР» контролюють Солнцевку, Середу, Мар’їно і Леннський. А бої йдуть за за Муром, Нехотіївку, Зібровку, Архангельське, Нову Таволжанку, Шебекіно, Ржевку, Нежгольск та Вознесенівку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Парасюк рассказал о конфликте с полицейским на Донбассе: видео

06.02.2017 - 18:32
Нардеп Владимир Парасюк уверяет, что на блокпосту в Бахмуте не бил полицейского, а имела место лишь словесная перепалка. Кроме этого, парламентарий анонсирует свой отчет в ВР, в котором обещает рассказать о ...