У РФ проблеми із постачанням дронів через обмеження Китаю

Введені владою Китаю обмеження на експорт безпілотників серйозно ускладнили їхні поставки в РФ і призвели до дефіциту низки комплектуючих. Про це 18 вересня пише російське видання Коммерсант.

«Введені владою КНР обмеження на експорт дронів серйозно ускладнили їхні поставки в Росію і призвели до дефіциту низки комплектуючих, наприклад тепловізорів», — йдеться у матеріалі.

Зазначається, що великі російські виробники дронів встигли створити істотні запаси і сподіваються, що їхні постачальники в Китаї зможуть отримати ліцензії на експорт до РФ, але оформлення може зайняти до року.

Для цього необхідно довести, що безпілотник не буде використано у військових цілях. Продавці китайських дронів у РФ намагаються налагодити «паралельний імпорт. Деякі почали скаржитися, що Казахстан днями посилив процедуру ввезення безпілотників.

Введені Китаєм з 1 вересня обмеження на експорт безпілотників призвели до припинення поставок комплектуючих і самих дронів масою понад 4 кг. За певними типами вже спостерігається дефіцит, зокрема за агродронами, які важать у середньому 30-40 кг і поки що виробляються у РФ в одиничних екземплярах.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Китай відправляв до РФ гелікоптери, безпілотники, приціли та компоненти для військового виробництва. 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Американец вырвал сыну зуб с помощью взлетевшего вертолета (видео)

31.05.2016 - 14:05
Чего только люди не придумают, чтобы выпендриться или прославиться! К примеру, снять на камеру и выложить в сеть видео того, как ребенку вырываешь молочный зуб с помощью вертолета. Именно так ...

«Лестница в небо», — невероятный фейерверк, поражающий воображение

21.12.2015
Китайский мастер-пиротехник, живущий сейчас в ...

Сняли видеопрогноз будущего России (видео)

26.12.2015
Состояние экономики России комментируют все, ...

Звезда выиграла у Динамо 2:0. Видео голов

12.03.2017
Киевское «Динамо» потерпело четвертое поражение ...