У РФ готують компенсації для 100 тисяч нових загиблих солдат

Російський уряд передбачив у проєкті федерального бюджету на 2024 рік кошти на виплати приблизно 100 тисячам родин загиблих в Україні військовослужбовців. Про це свідчать підрахунки російського опозиційного видання Точка.

Повдомляється, що, крім одноразових страхових виплат за загиблого, родичі загиблих російських військових отримують ще й щомісячну компенсацію. Цього року вона становить 21 922,12 рубля, вона виплачується із соціального Фонду Росії.

На підтримку тих, хто отримав поранення та інвалідність, а також компенсації загиблим, у проєкті бюджету пеедбачено понад 16 мільярдів рублів, з яких понад 5,2 мільярда — на щомісячні виплати за загиблих військовослужбовців.

За висновками видання, російський бюджет передбачає кошти на виплати за приблизно 240 тисяч осіб, але йдеться не тільки про загиблих в Україні, а й  про загиблих на інших війнах або під час виконання службових обовʼязків. На ці виплати на наступний рік передбачено на 2,2 мільярда рублів більше, ніж в ухваленому до війни в Україні бюджеті на 2022 рік, і цієї різниці має вистачити на виплати родичам понад 102 тисяч осіб. Але ця цифра може не відображати сумарні втрати російської армії, а бути прогнозною на 2024 рік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили ДОТ с двумя боевиками: новое видео

17.02.2019 - 10:04
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное видео уничтожения бойцами Объединенных сил предположительно противотанковой управляемой ракетой ДОТа (долговременная огневая точка) террористов на Донбассе: «Меткий выстрел или как в ...

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016
К счастью, в ДТП никто ...