У районі ЗАЕС прогриміло понад 10 вибухів, пошкоджено будівлі

Фашистська Росія знову вдалася до провокацій з ядерним присмаком. Сьогодні вчинено черговий обстріл території Запорізької АЕС.

Енергоатом повідомив, що російські окупанти весь ранок обстрілювали ЗАЕС – зафіксовано понад 12 влучань в об’єкти інфраструктури станції.

В свою чергу, МАГАТЕ просто констатувала факт обстрілу, забуваючи вказати, що його здійснили російські військові. Правда, є заклик зробити навколо станції зону ядерної безпеки. Але ж знову таки ж заклик до «двох сторін» — Росії і України. Хоча треба тиснути виключно на владу РФ — щоб надала наказ своїм військовим залишити ЗАЕС.

«Експерти МАГАТЕ, які перебувають на ЗАЕС, повідомили до штаб-квартири Агентства, що вранці за місцевим часом упродовж короткого проміжку часу було чутно понад десяток вибухів. Команда МАГАТЕ також могла бачити деякі з вибухів зі своїх вікон», — йдеться у Твітері агенції..

Повідомляється, що на майданчику ЗАЕС було пошкоджено деякі будівлі, системи та обладнання, але жодна з них наразі не має критичного значення для ядерної безпеки та захисту. Повідомлень про постраждалих не надходило.

Зазначається, що експерти МАГАТЕ перебувають у тісному контакті з керівництвом станції та продовжуватимуть оцінювати ситуацію і повідомляти про неї. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Сгорел и упал российский космический корабль «Прогресс»: видео

01.12.2016 - 21:25
Сегодня в 16:52 по киевскому времени Россия с космодрома Байконур запустила в космос транспортный грузовой корабль «Прогресс МС-04». Он должен был доставить на Международную Космическую Станцию, на которой находятся космонавты, продукты, ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...