У Раді скасували засідання до кінця тижня

Закон про мобілізацію, як і інші, цього тижня знову не буде розглядатися. Цього разу через скасування засідань Верховної Ради на поточному тижні.

Інформацію про перенесення засідань підтвердив нардеп від Голосу Ярослав Железняк у Telegram. «Сьогодні коаліція відміняє три дні голосування. Фактично Рада не буде засідати місяць», – повідомив він.

Офіційною причиною називається робота депутатів над звітом для Конгресу США і якісь робоче відрядження в межах України, які стосуватимуться військових та оборонних питань.

Але, схоже, що справжня причина в ультиматумі від опозиційних фракцій, які вимагають скасування заборони для нардепів на закордонні візити. Мовляв, якщо цього не відбудеться, то вони будуть гальмувати розгляд усіх питань, виносячи на обговорення тисячі поправок…

Нагадаємо, останнім часом керівництвом Ради були заблоковані відрядження за кордон для Порошенка і деяких членів його фракції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Во Львове снесли Монумент славы: опубликовано видео

03.03.2019 - 14:07
После достаточно длительных попыток во Львове коммунальные службы таки снесли 30-метровый «Монумент боевой славы Советских Вооруженных Сил». Стела пала ночью 3 марта. Мемориал расположен в верхней части ЦПКиО, что по улице ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...

«Динамо» разгромило «Черноморец»: видео голов

30.04.2017
Подопечные Реброва добыли очередную крупную ...