У ПВК «Вагнера» не лишилося сил для захоплення Бахмута

В останньому зведенні про події на фронтах в Україні американський Інститут вивчення війни (ISW) стверджує (до речі, вже вдруге), що наступ російської приватної військової компанії Вагнера на Бахмут наближається до своєї кульмінації.

Експерти ISW впевнені, що після понесених важких втрат у живій силі і військовій техніці у ПВК Вагнера наразі немає сил для оточення чи захоплення всього міста. Але, пам’ятаючи свій аналогічний прогноз наприкінці 2022 року, який повністю не справдився, цього разу ISW залишив собі «шлях для відступу»:

«Російським силам, вірогідно, доведеться виділити значні резерви, щоб запобігти цій кульмінації».

Нагадаємо, що на початку березня ISW був впевнений, що Сили оборони скоро залишать місто, чого, на щастя, теж не сталося.

В свою чергу, боєць Збройних сил України, який воює в Бахмуті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», написав: «З’явилася надія на перелам ситуації у Бахмуті на нашу користь. Поки вона примарна, але вона є».

Справедливості заради зазначимо, що за час зимово-весняного наступу ворог захопив трохи більше половини території Бахмута (переважно промислові зони і приватний сектор на сході міста) та десятки сіл і селищ поруч.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице сожгли российский флаг: видео

27.02.2017 - 19:41
В Виннице активисты «Национального корпуса» провели флешмоб с сожжением российского триколора, который приурочили к 3-ей годовщине аннексии Крыма. Саму акцию ее участники как бы адресовали не российским гражданам, а Кремлю ...

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019
У здания Рады принялись дежурить ...

ВСУ разбили ПТУРами блиндаж с террористами: видео

08.09.2019
Военный журналист Андрей Цаплиенко обнародовал ...