У Путіна висловилися про стан Кадирова

Сьогодні під час брифінгу прессекретарю лідера фашистського режиму РФ Путіна поставили пряме запитання про те, що зараз з Кадировим. Але Дмитро Пєсков, як завжди, не дав прямої відповіді, пославшися на те, що це не та інформація, яка відстежується Кремлем.

«Ми не маємо якоїсь інформації щодо цього. У будь-якому випадку адміністрація президента навряд чи може давати довідки про стан здоров’я. Тому тут нам нема чого сказати», – заявив він у відповідь на прохання прокоментувати інформацію, що з’явилася в соцмережах, про нібито важкий стан Кадирова.

У відповідь на уточнююче питання, чи був Кадиров минулої неділі в Москві і чи зустрічався з Володимиром Путіним, Пєсков сказав: «Також мені нічого сказати. Жодних зустрічей з Путіним не було».

Насправді, очевидно, що Пєсков бреше, адже мова йде про голову суб’єкта Федерації. Більше того, про людину, яка після Путіна є найбільш впізнаною в Росії. І коли всі ЗМІ гудуть про те, що Кадиров чи то в комі, чи взагалі помер, у Путіна не можуть не знати, що відбувається фактично.

І напевно, якби з Кадировим було все добре, Пєсков не став би це приховувати фразами про відсутність інформації.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Виннице сожгли чучело Путина: видео

18.03.2018 - 14:21
Проведение выборов российского президента в аннексированном Крыму не признает мировое сообщество. Как и во многих городах Украины, винничане призвали жителей полуострова бойкотировать кремлевский фарс, а также сожгли чучело Путина в ...