У Путіна висловилися про стан Кадирова

Сьогодні під час брифінгу прессекретарю лідера фашистського режиму РФ Путіна поставили пряме запитання про те, що зараз з Кадировим. Але Дмитро Пєсков, як завжди, не дав прямої відповіді, пославшися на те, що це не та інформація, яка відстежується Кремлем.

«Ми не маємо якоїсь інформації щодо цього. У будь-якому випадку адміністрація президента навряд чи може давати довідки про стан здоров’я. Тому тут нам нема чого сказати», – заявив він у відповідь на прохання прокоментувати інформацію, що з’явилася в соцмережах, про нібито важкий стан Кадирова.

У відповідь на уточнююче питання, чи був Кадиров минулої неділі в Москві і чи зустрічався з Володимиром Путіним, Пєсков сказав: «Також мені нічого сказати. Жодних зустрічей з Путіним не було».

Насправді, очевидно, що Пєсков бреше, адже мова йде про голову суб’єкта Федерації. Більше того, про людину, яка після Путіна є найбільш впізнаною в Росії. І коли всі ЗМІ гудуть про те, що Кадиров чи то в комі, чи взагалі помер, у Путіна не можуть не знати, що відбувається фактично.

І напевно, якби з Кадировим було все добре, Пєсков не став би це приховувати фразами про відсутність інформації.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украина разработала радар, способный видеть стелс-самолеты: видео

23.03.2017 - 12:15
В Украине завершилась разработка новой радиолокационной станции. 22 марта, на YouTube-канале компании DIGITEC была размещена видеопрезентация высокомобильной РЛС МР-18, способной обнаруживать даже стелс-технику. МР-18 официально классифицируется как высокомобильный радар метрового ...

«Шахтер» перед матчем с «Ромой» разгромил «Черноморец». Видео голов

16.02.2018
Донецкий «Шахтер» подтверил свой статус ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...

Наглый енот отобрал у мужчины еду: видео

18.03.2018
В то время, как бездомные ...