У Путіна пообіцяли придушити народні протести в Білорусі

Росія не дозволить білоруському народу скинути диктатуру Олександра Лукашенка. Про це зайвий раз нагадав прессекретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков.

Приводом для цього стали слова колишнього командувача Сухопутних військ Польщі генеарала Вольдемара Скшипчака, який закликав офіційну Варшаву готуватися до неминучого збройного повстання людей в Білорусі проти «батьки».

Звідси зрозуміло, чому Пєсков назвав Польщу ворожою для Росії державою, яка нібито зараз «буквально заходиться в істериках русофобії». Хоча, варто нагадати Дмитру, що озвірілого російського ведмедя боїться вся Східна Європа, можливо, крім Угорщини. А Польща просто розуміє, чим небезпечна фашистська РФ більше за інших, бо літак з її президентом просто тупо підірвали, коли й війни ще не було…

Так само зрозуміло, що Лукашенко несе персональну відповідальність не лише перед своїм народом, якого давно вже тероризує, але й перед українцями, адже дозволив використовувати свою територію для російського вторгнення в Україну.

А ще є велике питання, чи вистачать у Путіна гарматного м’яса на упокорення ще й Білорусі, якщо там спалахне народний бунт.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Игра «Синий кит» подняла на уши полицию Киева – чудом успели спасти девочку: видео

19.02.2017 - 15:18
Полиция Киева, бросив большие силы на поиски пропавшей девочки, которая ввязалась в смертельно опасную игру «Синий кит», сумела ее найти и спасти от самоубийства. Об этом рассказал начальник полиции Киева ...

В Эйфелеву башню ударила молния: видео

29.05.2018
Как правило, высокие металлические предметы ...

Порошенко поздравил Украину с Новым годом: видео

01.01.2017
Президент Украины Петр Порошенко поздравил ...