У промзоні Білогорівки ЗСУ нищать окупантів в катакомбах

На Лиманському (Кремінському) напрямку протягом перших вісімнадцяти годин останньої доби лютого бійці Сил оборони відбили одинадцять атак російських окупантів, які використовували авіацію, в районах Тернів і Ямполівки Донецької області та Білогорівки Луганської.

Про це у вечірньому звіті, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом, лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» розповів, що наші захисники з окремих 81-ої аеромобільної та 54-ої механізованої бригад ЗСУ в районі Білогорівки воюють фактично в катакомбах під землею:

«Зараз йдуть бої в розбитій промці, точніше під її фундаментом, в катакомбах, адже від неї, нічого не залишилося. Хлопці тримають оборону на деяких позиціях на 360 градусів, дуже складна місцевість та обстановка для бойових дій…

Підземні катакомби з промки ведуть до самої Білогорівки, тому орки намагаються постійно пробити авіабомбами отвори, щоб забезпечити обхід по трубі, як це було в Авдіївці… Інколи хлопців завалювало під землею, при цьому противник був буквально над ними, але якимось дивом вони продовбали прохід та вийшли…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В крупном городе Египта прогремели два взрыва – количество жертв увеличивается: фото, видео

09.04.2017 - 13:05
В десятом по величине египетском городе Танта, расположенном в дельте Нила, утром 9 апреля произошло два взрыва. В результате первого погибли минимум 25 прихожан коптской церкви «Мар Гиргис», а от ...

Вера Брежнева упала на концерте: видео

13.04.2018
Известная певица из Украины Вера ...