У прикордонні Харківщини ЗСУ знищили два танки окупантів

Два танки, чотири бойові броньовані машини (разом два взводи бронетехніки), сорок безпілотних літальних апаратів і автомобіль російських окупантів знищили бійці Сил оборони на півночі Харківської області за перші 22 години сьомого вересня.

Окрім того, наші захисники пошкодили артилерійську систему і ще чотири автомобілі загарбників. А їх втрати в живій силі за вказаний час на даній ділянці фронту склали шістдесят осіб ліквідованими і пораненими.

Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Харківському напрямку російські терористи один раз, за підтримки авіації, штурмували позиції наших підрозділів в районі Вовчанська».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось новое видео обстрела депутата Госдумы на Донбассе

05.03.2018 - 15:18
Российские СМИ продолжают рассказывать историю о якобы попавшем под обстрел возле Донецка депутате Госдумы Журавлеве. В подтверждение этих сообщений стали появляться видео, на которых толком ничего не понять. Лишь то, ...

Группа KAZKA представила песню на Евровидение: видео

01.02.2019
Популярная украинская группа KAZKA, которая ...