У Польщі ухвалили постанову про санкції на агропродукцію з РФ і Білорусі

Польща ухвалила резолюцію про запровадження санкцій у зв’язку з імпортом російського та білоруського продовольства і сільськогосподарської продукції в ЄС. Про це повідомляє Польське радіо в п’ятницю, 8 березня.

«Сейм Республіки Польща ухвалив резолюцію про запровадження санкцій у зв’язку з імпортом російських та білоруських продовольства і сільськогосподарської продукції до Європейського Союзу. У резолюції польський Сейм наголошує на тому, що імпорт сільськогосподарської продукції з Росії та Республіки Білорусь продовжує приносити величезні доходи виробникам, торговцям і бюджетам цих країн. Нижня палата парламенту Польщі закликає Єврокомісію запровадити санкції на імпорт російського та білоруського продовольства і сільськогосподарської продукції до Євросоюзу», — йдеться в повідомленні.

«За» проголосував 441 депутат, іще двоє утрималися від голосування.

Польські політики зазначили, що резолюція «відповідає потребам польських та європейських фермерів, є голосом польського парламенту… посилює позицію польського уряду в переговорах з Європейським Союзом та закликає Євросоюз повернутися до правил, які діяли в торгівлі з Україною та іншими країнами поза межами Союзу до початку повномасштабної війни, що відповідає основним вимогам польських фермерів».

Безумовно, ініціатива щодо заборони поставок до ЄС російських і білоруських сільгосптоварів правильна, але є нюанси.

По-перше, чому б не заборонити такий імпорт у Польщу, як Варшава фактично зробила з імпортом з України? Адже просити Євросоюз прийняти загалне рішенння можна паралельно із введенням власної заборони.

По-друге, Сейм продовжує лінію щодо залишення заборони на українську продукцію, навіть якщо червое світло запалять перед російською. А це вкрай недружньо до партнера, який потребує всілякої допомоги. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве устроили самосуд водителю маршрутки за оскорбление матери погибшего бойца АТО: видео

27.10.2017 - 00:54
В сентябре водитель маршрутного автобуса в Киеве очень грубо нахамил матери погибшего на Донбассе защитника Украины. Его обещало наказать руководство транспортного предприятия, но не сделало этого. Вступились за мать молодые ...

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, ...