У Польщі сказали, коли РФ може напасти на НАТО

У країн на східному фланзі НАТО є всього три роки для підготовки до нападу Росії. Про це у суботу, 2 грудня, пише NV з посиланням на главу Бюро національної безпеки Польщі Яцека Северу. 

Він зауважив, що ймовірною таку ситуацію вважають і в Німеччині і в США. Проте їхні фахівці зауважують, що це може статися за п’ять чи дев’ять років. На думку військових експертів, цього терміну буде достатньо Москві аби підготувати наступ. 

Севера ж вважає, що напад з боку РФ може статися швидше. За його словами, російська військова промисловість працює в три зміни і може відновити свій потенціал в найближчі три роки.

«Якщо ми хочемо уникнути війни, країни НАТО на східному фланзі повинні прийняти коротший, трирічний часовий горизонт, щоб підготуватися до конфронтації. Це час, коли на східному фланзі повинен бути створений потенціал, який би був чітким сигналом для стримування від агресії», — заявив глава Бюро національної безпеки Польщі.

Росія нині являє собою найбільш значну і безпосередню загрозу європейській безпеці та союзникам по НАТО. Про це заявив президент Чехії Петр Павел. Він вважає, що Москва може спробувати захопити європейські країни. 

Відносини Росії і НАТО не відновлять стосунки в осяжній перспективі. Більше того, між ними можливий військовий конфлікт. Про це сказав заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

Зазначимо, що прогнози щодо нападу фашистської РФ на Європу дещо дивні, адже вона не спромоглася за два роки захопити жодного обласного центру в Україні. А спроба нападу на країну НАТО — це ще й гарантована участь у війні США, чого Москва взагалі не одужає.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили бронемашину ДНР: видео

20.05.2018 - 16:17
Украинский патриот с оккупированных территорий «Necro Mancer» распространил ниже представленное видео с комментарием: «БМП-1 террористов подбили 19/05/18, возможно, где-то между Докучаевском и Николаевкой. Рекомендую посмотреть, красиво взрывается». Другой украинский патриот ...

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016
В относительно небольшом удалении от ...

Прогулку и чудачества голого мужчины в Киеве сняли на видео

11.12.2017
Похоже, декабрь стал месяцем эксгибиционистов. ...