У Підмосков’ї пенсіонер підпалив військкомат

У підмосковному Подольську 70-річний пенсіонер на очах у поліції підпалив військкомат. Про це повідомляє Telegram-канал Pravda Gerashchenko.

На відеозаписі видно, як чоловік похилого віку обливає горючою сумішшю будівлю.

«Інцидент стався у підмосковному Подольську. Пара пенсіонерів, озброївшись каністрою бензину, вирішила спалити пункт призову росіян. Поки чоловік обливав будівлю, його дружина знімала все на мобільний», — йдеться у повідомленні.

В цей час до військкомату під’їжджає автомобіль поліції. Втім, чоловік продовжував робити свою справу – і нарешті вогонь запалав.

Декілька днів тому невідомі кинули «коктейлі Молотова» до будівлі військового комісаріату у селі Івантіївка Саратовської області на вулиці Кооперативній. Про це повідомляє Telegram-канал Baza.

У повідомленні йдеться, що підпалити намагалися кабінет чергового — там знайшли пластикову пляшку із залишками бензину і, ймовірно, мастила. У будівлі одразу спалахнула пожежа. Вогонь вдалося загасити до того, як він перекинувся на інші приміщення, але кабінет сильно постраждав від вогню. Поліція шукає паліїв.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Краснодаре пенсионеры устроили массовую драку за уцененные чашки, видео

24.03.2018 - 21:09
Несмотря на успех Кремля, который добился рекордного показателя для Путина на выборах президента, самих россиян, похоже, интересуют совершенно иное. В сети набирает популярности любительские видео из Краснодара, где пенсионеры устроили ...

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015
Накануне новогодних праздников не можем ...

Самосвал разулся прямо на ходу (видео)

25.10.2015
У китайского самосвала на ходу ...