У Пентагоні спрогнозували строки війни в Україні

Заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Каль не виключає, що війна в Україні може тривати ще два-три роки. Хоча не можна виключати і більш позитивного сценарію, наприклад, що все закінчиться через півроку.

Каль сказав про це  під час слухань у Конгресі США 28 лютого.

«Це складно (передбачити, як довго потрібно буде підтримувати Україну через війну – ред.), бо ми не знаємо точну траєкторію розвитку конфлікту. Конфлікт може закінчитися через шість місяців, а може через два чи три роки. Президент Байден сказав, що ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки треба», — сказав заступник міністра.

Що стосується ситуації на фронті, то Каль пояснив, що наразі немає ніяких підстав вважати, що Росія може захопити Україну, чи навіть якусь її частину. А найближчі тижні і місяці ми можемо спостерігати лише незначні переходи з рук в руки якихось невеличких ділянок.

В свою чергу, президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні дав зрозуміти, що йде підготовка до нашого наступу.

«Готуємо повернення наших воїнів до активних дій заради звільнення нашої землі. Пам’ятаємо цю нашу цілком справедливу мету, і щодня наближаємось до її реалізації: Україна буде вільною, вся Україна», — сказав глава держави. При цьому він пояснив, що на сьогодні йдуть важкі бої за Бахмут, на захоплення якого Росія кидає величезні ресурси і при цьому зазнає дуже суттєвих втрат. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с человеком, который напал на активистку в Одессе

12.09.2017 - 09:25
Вчера вечером в Одессе произошло нападение на активистку Алину Радченко, которая активно выступает против действующего мэра Геннадия Труханова. Мужчина на улице Канатной ударил женщину сзади, она упала. При падении ударилась ...

Бабушку в бикини арестовали за ДТП

19.07.2015
Патрицию Эбель из Неаполя (штат ...

Появилось видео мощного извержения вулкана Этна

16.03.2017
В результате извержения лавы из ...