У Пентагоні спрогнозували строки війни в Україні

Заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Каль не виключає, що війна в Україні може тривати ще два-три роки. Хоча не можна виключати і більш позитивного сценарію, наприклад, що все закінчиться через півроку.

Каль сказав про це  під час слухань у Конгресі США 28 лютого.

«Це складно (передбачити, як довго потрібно буде підтримувати Україну через війну – ред.), бо ми не знаємо точну траєкторію розвитку конфлікту. Конфлікт може закінчитися через шість місяців, а може через два чи три роки. Президент Байден сказав, що ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки треба», — сказав заступник міністра.

Що стосується ситуації на фронті, то Каль пояснив, що наразі немає ніяких підстав вважати, що Росія може захопити Україну, чи навіть якусь її частину. А найближчі тижні і місяці ми можемо спостерігати лише незначні переходи з рук в руки якихось невеличких ділянок.

В свою чергу, президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні дав зрозуміти, що йде підготовка до нашого наступу.

«Готуємо повернення наших воїнів до активних дій заради звільнення нашої землі. Пам’ятаємо цю нашу цілком справедливу мету, і щодня наближаємось до її реалізації: Україна буде вільною, вся Україна», — сказав глава держави. При цьому він пояснив, що на сьогодні йдуть важкі бої за Бахмут, на захоплення якого Росія кидає величезні ресурси і при цьому зазнає дуже суттєвих втрат. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео британской певицы, на которой лопнуло платье, покоряет Интернет

14.07.2016 - 14:25
Шквалом оваций и визгом одобрения отреагировал зал с гостями прямого эфира телеканала 3eNew Уэльса на конфузик, который случился с певицей Латишей Грейс. Латишу, известную в Британии еще и по участию в реалити-шоу ...

ВСУ уничтожили ДОТ с двумя боевиками: новое видео

17.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

На свадьбе у чиновника жестоко избили телеведущую, видео

19.02.2018
На свадьбе харьковского чиновника уровня ...