У Норвегії командир «вагнерівців» Медведєв напав на поліцейських

Якщо ти російський фашист, то це назавжди. Ця хвороба, на жаль, невиліковна. Андрій Медведєв — найманець, який командував відділенням ПВК «Вагнер» і втік потім до Норвегії, тому яскраве підтвердження.

Днями він заарештований за бійку біля бару в центрі Осло та насильство проти поліцейських.

Вночі з 21 на 22 лютого Медведєв побився в центрі Осло, після чого чинив опір затриманню і завдав ударів поліцейським (у Росії такий же сміливий був?).

Медведєв має адвоката (бо цивілізована країна), і він чи то троліт, чи всерйоз, стверджує, що це було «непорозуміння після вживання алкоголю».

За даними прокуратури, Медведєв чинив опір і вдарив одного чи кількох офіцерів поліції ногою. Через це він також звинувачується в насильстві щодо держслужбовця.

Медведєва відпустили 22 лютого після допиту про інцидент.

16 січня 2023 року влада Норвегії підтвердила, що Андрій Медведєв незаконно перетнув кордон і попросив там про притулок. Він також брав участь у допитах Національної служби кримінальних розслідувань як можливий свідок воєнних злочинів росіян в Україні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Четверо спринтеров подожгли шины на входе в офис телеканала Интер (видео)

02.06.2016 - 16:56
Телеканал Интер регулярно подвергается нападкам всевозможных активистов.  Периодически ему достается за конкретные ляпы в эфире, периодически просто за то, что «Интер» считается чуть ли не основным «оппозиционным» ресурсом, и его связывают ...

Рекордный парад купальников в ЮАР (фото) (видео)

14.01.2014
На улицах столицы ЮАР прошел ...

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем ...