У Нью-Йорку блискавка вдарила у факел Статуї Свободи

Під час негоди, над Статуєю Свободи в Нью-Йорку прогриміла потужна блискавка, яка вразила факел символу американської свободи. Про це повідомляє TimeOut.

Видовище епічне. Очевидці захоплено ділилися враженнями в соціальних мережах. Швидко поширилися фотографії та відео з місця події, на яких видно вражаючий ефект від блискавки, що вдарила в факел.

На щастя, внаслідок удару пошкоджень на Статуї Свободи не зафіксовано, адже вона надійно заземлена. За даними Департаменту парків столиці штату, статуя регулярно виконує роль громовідводу і пристосована до таких інцидентів.

У травні 2021 року був унікальний випадок. В Австралії розбушувалася стихія. На Південний Квінсленд обрушилася потужна гроза, за 4 години над містом Брісбен близько 71 тисячі разів вдарили блискавки. З усіх блискавок 5400 ударили в землю, решта з’являлася між хмарами в небі.

У 2017 році щось подібне спостерігалося в Азії. У Китаї завжди всього багато. Починаючи від людей і закінчуючи блискавками. Це, звичайно, жарт. Але й справді великий Китай не втомлюється вражати навіть у повсякденному житті. Ось і в липні 2017 року над його столицею Пекіном розігралася справжня вистава, головними героями якої стали тисячі блискавок. Небо буквально світилося від одночасних ударів безлічі розрядів. Найкрасивіша картина. Сильна злива, чорне небо, що підсвічується смужками блискавок. Дивіться самі:


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Создан «жидкий» бронежилет и уже может производиться серийно: фото, видео

15.05.2017 - 13:00
Идея создания брони из неньютоновских жидкостей не нова, но пока не реализована в серийном производстве. Вчера, 14 мая, портал airforcetimes.com сообщил о том, что кадет Академии ВВС США Хейли Вейр ...

В Сирии ракетой уничтожен российский Су-25, видео

03.02.2018
Российские военные продолжают участвовать в ...