У Німеччині розслідують потрапляння своєї електроніки до російських дронів

У Німеччині проводять розслідування щодо підприємця, завдяки якому німецька електроніка могла опинитися у російських безпілотниках Орлан. Про це пише Spiegel у вівторок, 29 серпня.

За даними видання, Вальдемара В., громадянина Німеччини та Росії, підозрюють у 26 випадках порушення закону про зовнішню торгівлю і платежі. 

Підприємця підозрюють у тому, що його компанія із Саарбрюккена продавала до Росії компоненти електроніки, які використовуються у російських безпілотниках Орлан. Такий експорт відбувався у проміжку з 2020 року до березня 2023 року.

Слідство вважає, що підозрюваний намагався приховати цей експорт, відправляючи вантаж до Росії через треті країни, у тому числі Литву та ОАЕ. Загальна вартість проданої електроніки становить близько 750 тисяч євро.

Наразі підприємець перебуває під вартою.

Як відомо, армія Росії регулярно застосовує у війні проти України три основні моделі безпілотників: Шахед-136/131, Ланцет і Орлан-10. Водночас РФ у процесі виготовлення БПЛА все ще значною мірою покладається на компоненти іноземного виробництва, зокрема мікроелектроніку. Основними постачальниками компонентів для російських дронів є Китай, Туреччина та ОАЕ. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Винницы иорданский студент на BМW сбил байкера: фото, видео

26.05.2017 - 13:19
Всем экстренных службам знаком «закон парных случаев». Подтвердился он и 25 мая, когда в Виннице и Ладыжине пострадали два мотоциклиста. В областном центре ДТП стало следствием грубого нарушения правил дорожного ...

Британцы изобрели асфальт, впитывающий лужи моментально (видео)

26.09.2015
Британская компания представила инновационный материал ...

Стадо бегемотов расправилось с большим крокодилом: видео

26.10.2017
Гиппопотамы считаются одними из опаснейших ...