У Німеччині масові протести проти антиукраїнської партії АдН

У Німеччині відбулись масштабні демонстрації проти ультраправих сил і правопопулістської партії Альтернатива для Німеччини (АдН). Про це напередодні повідомила Deutsche Welle. Цю партію вважають проросійською, адже вона декларує антиукраїнську політику. Але не тільки це стало приводом для масштабних протестів німців проти неї.

Зокрема, у Франкфурті на акцію протесту під гаслом «Захистимо демократію» вийшли, за оцінками поліції, 35 тисяч людей.

Така ж кількість протестувальників зібралася в Ганновері, ще 30 тисяч людей вийшли на демонстрацію в Дортмунді, по 20 тисяч – у Штутгарті та Карлсруе, 18 тисяч – у Гайдельберзі, 16 тисяч – у Галле, 12 тисяч – у Касселі, по 10 тисяч – у Нюрнберзі, Вупперталі та Ерфурті.

«Ще тисячі та десятки людей мітингували в менших містах. Навіть на курортному острові Зюльт у Північному морі на протест вийшли близько 600 людей», – йдеться у повідомленні.

Демонстранти тримали плакати з написами «Фашизм не є альтернативою», «Нацистам немає місця», «Нацисти і антисеміти повинні бути вислані».

Очікується, що сьогодні на демонстрації проти АдН також вийдуть десятки тисяч людей в Берліні, Кельні та Мюнхені.

Приводом для протестів стала участь представників АдН у зустрічі правих екстремістів. Учасники обговорювали ідею так званої «реміграції» – примусу мільйонів іноземців і громадян Німеччини з міграційним корінням залишити країну.

У своєму виступі в п’ятницю канцлер ФРН Олаф Шольц назвав реміграцію «атакою на демократію». «Я кажу це абсолютно чітко і суворо: праві екстремісти атакують нашу демократію», – сказав він.

Вже дійшло до того, що звучать заклики щодо необхідності заборонити праворадикальну проросійську партію Альтернатива для Німеччини. Про це заявила міністр внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер, повідомляв 16 січня Spiegel.

Міністр також припускає, що можлива заборона Молодіжної альтернативи — це молодіжне крило партії Альтернатива для Німеччини.

Ненсі Фезер нагадала, що в кількох східних землях Німеччини Молодіжну альтернативу визнали правоекстремістською, ще в кількох вона підозрюється в правоекстремістській позиції.

Нагадаємо, торік представник партії Альтернатива для Німеччини Мартін Кюне, член муніципальної ради німецького міста Баден-Баден, який раніше намалював свастики на українських автомобілях, пішов з посади. Зазначимо, що сучасні фашисти називають фашистами тих, проти кого воюють чи виступають (пропагандистська підміна понять).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео испытаний новых ударных наземных и воздушных беспилотников

09.12.2016 - 16:36
Секретарь СНБО Александр Турчинов «отчитался» об испытаниях БММТ «Фантом». По его словам, этот беспилотный многофункциональный минибронетранспортер показал себя с лучшей стороны. Также отлично при испытании зарекомендовал себя беспилотный боевой модуль ...

LG представила холодильник с Windows 10

02.09.2016
На двери холодильника расположен большой ...