У НХЛ два лідери зазнали перших поразок у сезоні

У своєму 13 матчі в поточному чемпіонаті НХЛ діючий володар Кубку Стенлі Вегас Голден Найтс зазнав першої поразки в основний час (була ще одна поразка в овертаймі, але за них дають одне очко).

Лідери цієї першості не змогли нічого вдіяти на виїзді із Анахаймом. Причому гості після двох періодів впевнено вели із рахунком 2:0, утім у третьому періоді «качки» просто знищили суперника, закинувши у їх ворота чотири «сухих» шайби.

Зазначимо, що у Східній конференції Бостон Брюїнз теж в перший раз програв у цьому сезоні в основний час в своїй останній грі — за день до Вегаса. «Ведмеді» також втратили перевагу, що мали під час гри, і програли Детройту з рахунком 3:5.

Наразі Вегас має в своєму активі 23 очки, а Бостон 19, але у нього на два матчі зіграно менше. тобто потенційно в них однаковий результат.

Провально розпочали сезон фактично лише дві команди — Едмонтон Ойлерз, який на фоні травм своїх лідерів, набрав всього 5 очок, і Сан Хосе Шаркс з антирекордом НХЛ — 1 очко в 11 матчах!.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В руки силовиков попалась «редкая птица» из ДНР: видео

15.12.2016 - 03:02
Прикольно, оказывается в ДНР был (а может и до сих пор есть?) батальон «Веселые бесы». В отличие от «Сомали», «Спарты», «Востока», «Кальмиуса» и ряда других, он особо не светился — ...