У невизнаній ПМР заявили про атаку на в/ч

Російські ЗМІ з посиланням на так зване «МДБ» невизнаної Придністровської Молдовської Республіки повідомляють про атаку на віськову частину в Придністров’ї.

Публікується також відео, з місця прильоту нібито у військовій частині.

У невизнаному Придністров’ї стверджують, що це була атака дроном-камікадзе на в/ч під Тирасполем. Повідомляється, що жертв немає.

Атака сталася о 12:09. На кадрах видно, як у гвинтокрил Мі-8 влітає невідомий дрон. Він вибухає, після чого техніка починає палати та за деякий час вщент вигорає. 

Більше ніяких подробиць немає. Хто та навіщо запустив цей безпілотник – невідомо. Є варіант, що йдеться про сплановану провокацію.

Зі свого боку у молдовському Бюро політики реінтеграції повідомили, що після вивчення відеозображень та обміну інформацією з іншими відомствами вважають, що «даний інцидент є спробою викликати страх і паніку в регіоні».

«Військова техніка на знімках не працює вже кілька років. Влада Кишинева в контакті з українською стороною не підтверджує напад на Придністровський регіон», — йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно Вінницька ОВА замовила будівництво фортифікацій на кордоні з Молдовою на майже пів мільярда. Вона замовила невибухові загородження автомобільних пунктів пропуску з Молдовою «Грабарівка» (143 млн грн), «Велика Кісниця» (131 млн грн) і «Студена» (121 млн грн).

Зазначимо, мова йде про ПП з Придністровським регіон РМ (інакше кажучи, «ПМР»).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Командование ООС показало результаты успешной спецоперации: видео

01.02.2019 - 22:42
У линии фронта выявлено масштабное нелегальное производство водки В 20:02 первого февраля пресс-центр Объединенных сил выложил на своей страничке в «Фейсбук» видео аккуратного и чистенького цеха недалеко от линии разграничения ...

Опубликовано видео с Гитлером под воздействием наркотиков

09.03.2017
На социальном новостном портале Reddit ...