У неділю Україна перейде на зимовий час

Україна цього тижня перейде на зимовий час. У ніч з 28 на 29 жовтня стрілки годинника необхідно буде перевести на одну годину назад. Робиться це о 4-й ранку 29 жовтня — після переведення час встановлюється на позначці три години.

Верховна Рада України вже кілька разів намагалася відмовитися від переходу на літній час, але поки що безуспішно. При цьому ймовірність того, що це дотиснуть, була висока, але завадила війна. Так, 19 жовтня 2021 року голова парламенту Руслан Стефанчук на брифінгу в парламенті заявив, що нардепи повернуться до обговорення питання про відміну переходу на літній час. 

Нагадаємо, саме Стефанчук ще у 2020 році вніс на розгляд Ради законопроект №4021 «Про обчислення часу в Україні», але депутати тоді відправили його на доопрацювання до профільного комітету.

Варто зауважити, що більшість електронних пристроїв перейдуть самостійно, але механічні або не підключені до Інтернету пристрої потрібно перекладати вручну.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве возле Кабмина задержан мужчина с карабином: появилось видео

19.06.2018 - 20:18
Сегодня в Киеве полиция задержала весьма странного персонажа. Из такси возле Кабмина днем вышел мужчина в амуниции и с маской на лице. В руках у него был предмет похожий на ...

Возле Луны пролетели три загадочных объекта: видео

29.04.2018
На относительно близком расстоянии от ...

Путин приехал к Лукашенко в туфлях на огромных каблуках: видео

30.11.2017
Журналисты обратили внимание на несколько ...